O nás

Děkujeme Vám za návštěvu prezentace vydavatelství a reklamní agentury PARADISE STUDIO. Tento web je zaměřen na reklamní a akviziční činnost a naše obchodní partnery, kterým zajišťujeme inzerci v celé řadě tiskových médií.

Pro naše zákazníky a další případné inzerenty zajišťujeme výhodný nákup inzerce do vybraných titulů a provádíme také kompletní tiskový servis, tedy návrh kampaní a výběr titulů s tématikou bydlení, grafické návrhy, zhotovení tiskových podkladů a jejich předání ke zpracování.

V případě zájmu o umístění inzerce do časopisů s tématikou bydlení nás neváhejte kontaktovat, jistě Vám rádi nabídneme validní srovnání jednotlivých médií na českém trhu, veškeré obchodní informace včetně bonusových programů, které s inzertní činností souvisejí. Rádi Vám také vypracujeme nabídku přesně na míru a vyjednáme výhodné obchodní podmínky.

Z mnohaleté činnosti na poli inzertních mediálních aktivit a ze spolupráce s našimi obchodními partnery se zrodila další aktivita naší agentury. Pro několik našich významných klientů připravujeme DESIGN, technické ztvárnění i tiskovou produkci TECHNICKÉ DOKUMENTACE A MANUÁLŮ, případně i výrobu a potisk reklamních předmětů (včetně outdoorových prezentací). Jestliže projevíte zájem, jsme schopni připravit naprosto nezávaznou kalkulaci či ukázková řešení vybraných návrhů.

Inzertně a marketingově zajišťujeme například světové značky NORMARK, SHIMANO, RAPALA, HUMMINBIRD, MINNKOTA, STORM, PLANO v České republice.

Zajímáte-li se o publikační činnost vydavatelství PARADISE STUDIO, přesměrujte se, prosím, na náš webový portál o bydlení a stavbě www.infobydleni.cz .